Про компанію "ОЛЕАНДР АГРО"


ТОВ "ОЛЕАНДР АГРО" - це компанія в якій працюють спеціалісти з багаторічним досвідом роботи по ремонту, експлуатації та продажу техніки будь-яких моделей та комплектацій сівалок і зерновозів KINZE, також беремо на обслуговування просапні сівалки від виробників John Deere, Great Plains, Challenger, Monosem.

Метою створення товариства було і є забезпечення агровиробників якісним післяпродажним сервісним обслуговуванням просапних сівалок, якого так не вистачало від офіційних дилерів і закінчувалося, в кращому випадку, після завершення гарантійного терміну.

Ми проконсультуємо Вас з будь-яких технічних та економічних питань, щодо придбання, ремонту та експлуатації або/та модернізації сівалок, для вище перерахованих брендів.

Для модернізації сівалок використовуємо оригінальне обладнання Precision Planting (USA) або оригінальні вакуумні системи від виробника KINZE.

Проведемо роботи по ремонту та налаштування Вашої техніки як на бригаді так і в полі.

Наше товариство в змозі забезпечити Вас якісними і лише оригінальними запчастинами за адекватними цінами – з якими Ви будете впевнені, що ваша техніка пройде посівний сезон без простоїв. Власний склад запчастин, який постійно зростає. Прямі поставки запчастин з заводів KINZE, DANTE, Precision Planting та MOLBRO, надають можливість для замовлення специфічних запчастин, притаманних лише даному виду техніки.

Також наша компаніє є офіційним дилером двох європейських виробників:

  • високоякісної та міцної ґрунтообробної техніки DANTE (Італія). З модельним рядом даних машин ви можете ознайомитися на сайті товариства oagro.com.ua в розділі «ОБЛАДНАННЯ DANTE».
  • та є дилером від компанії MOLBRO (Данія), яка виготовляє, з 1947 року, високоякісні запасні частини до ґрунтообробної та посівної техніки. Дану продукцію вирізняє від аналогів, а часто і від оригіналу – висока якість та розумна ціна. Прагнення до поліпшення якості оригінальних запчастин та збільшення їх зносостійкості, Mølbro, запровадив свою лінійку продуктів, власної розробки серії MOL. Дана продукція має великі переваги навіть над оригінальними запчастинами. Більш детально на сайті товариства oagro.com.ua в розділі «ЗАПЧАСТИНИ MOLBRO».

З повагою, директор товариства «ОЛЕАНДР АГРО»                                 Ярослав Шуруля.