Доставка та оплата


УМОВИ ДОСТАВКИ ТА ОПЛАТИ


Наше товариство є платником податку на загальній системі оподаткування та є платником податку ПДВ. 


Після оформлення замовлення в онлайн-магазині ви автоматично отримаєте рахунок на електронну пошту з всіма необхідними для оплати реквізитами.


Якщо замовлення в офлайні -  зв'яжіться з нашими менеджерами для оформлення рахунку і його нададуть вам для оплати через месенджер Viber чи Telegram, на електронну пошту чи особисто вам в нашому офісі.Відвантаження товару здійснюється тільки після надходження коштів на розрахунковий рахунок компанії.

 

Способи доставки:

  • Головна доставка, платна, відбувається через компанію "Нова Пошта", згідно тарифів перевізника.
  • Доставка товарів до відділення «Нова Пошта» - безкоштовна.
  • Безкоштовно доставка через компанію «Нова Пошта» - лише за умови – при вартості замовлення від 200000,00 (двісті тисяч) гривень з ПДВ20%. Дані умови доставки відносяться лише до групи товарів – запчастини та обладнання від виробників KINZE та Precision Planting.
  • Самовивіз – Безкоштовно – Отримання товару на складі компанії – за адресою, м. Київ, вулиця Електротехнічна, будинок №4А.

 

Способи оплати:


  • Оплата картками Visa і MasterCard - оплата здійснюється картками Visa і MasterCard будь-якого банку без комісії таким чином: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Спосіб оплати» потрібно вибрати пункт «Оплата банківською картою Visa / MasterCard». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів. Наявність паспорта платника є єдиною умовою при отриманні замовлення.

  • При оформленні замовлення через кошик сайту - вам буде надано рахунок від ТОВ «ОЛЕАНДР АГРО». Ціни на сайті та в рахунку вказані з урахуванням ПДВ. Для оплати товарів за безготівковим розрахунком вам необхідно при оформленні замовлення вибрати спосіб оплати «Банківський переказ – рахунок на оплату» і заповнити рекомендовані поля. Після узгодження з менеджером відділу збуту безготівкового розрахунку або підтвердження в автоматичному режимі, а також підтвердження резерву Вам на електронну пошту буде надіслано рахунок-фактуру. Наданий вам рахунок дійсний протягом трьох банківських днів, не враховуючи день його виставлення. Якщо ви плануєте сплачувати протермінований рахунок, то необхідно уточнити наявність товару та актуальність ціни. Продавець не несе відповідальності за наявність товару після оплати недійсного рахунку.