Гарантійні зобов'язання

Обмежена гарантія компанії

 

ТОВ «ОЛЕАНДР АГРО» наслідує правила та терміни гарантії від заводів виробників товарів, які виставлені на продаж на сайті oagro.com.ua.

Компанія гарантує, що будь-яка замінена або виправлена деталь товару відповідно до цієї гарантії не міститиме дефектів з точки зору матеріалів або якості виконання, на період 90 (дев'яносто) днів з дати доставки покупцю заміненої чи виправленої деталі або до закінчення гарантійного періоду на товар, встановленого законодавством, залежно від того,що настане пізніше.

Якщо будь-яка замінена або виправлена деталь виявляється дефективною з точки зору матеріалів або якості виконання протягом цього гарантійного періоду, компанія «ОЛЕАНДР АГРО» на власний розсуд замінює або виправляє дефективну деталь.

Якщо покупець виявляє дефект у матеріалах або якість виконання протягом гарантійного періоду, покупець повинен одразу повідомити про це та описати дефект продавцю, у якого він придбав товари. Таке повідомлення дійсне за умови отримання його продавцем, але не пізніше ніж за 30 (днів) до кінця відповідного гарантійного періоду. В обґрунтовані терміни після повідомлення, компанія «ОЛЕАНДР АГРО» власним коштом доставляє нову деталь для заміни або виправляє дефективну деталь на об'єкті покупця.

Надання заміни або усунення дефективної деталі є повним та ексклюзивним засобом правового захисту покупця від порушення гарантійних зобов'язань.

У рамках цієї гарантії деталь не буде вважатися дефективною з точки зору матеріалів або якості виконання, якщо вона достатньо відповідає звичайним промисловим стандартам компаній виробників – чиї бреди представлені в Інтернет - магазині.

Залишає за собою право здійснювати перевірку будь-якої деталі, яка вважається дефективною з точки зору матеріалів або якості виконання, а також перевірку товаром, у якому застосовувалася така деталь.

 

СПРАВЖНЯ ГАРАНТІЯ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ НА:

1. Елементи, що охороняються торговою маркою іншого виробника, на які поширюються їхні власні гарантії; включаючи, серед іншого, шини, труби та гумові стрічки.

2. Якщо пристрій змінювався, застосовувався неправильним, неналежним, недбалим чином, зазнавав дії пожежі або інших аварійних ситуацій, було встановлено неправильно або не отримував достатнього технічного обслуговування.

3. Якщо деталі або пристрої, виготовлені або поставлені компанія «ОЛЕАНДР АГРО», були модернізовані або встановлені деталі від сторонніх виробників і таке використання впливає на експлуатацію, стабільність чи надійність.

4. Звичайне технічне обслуговування та звичайну заміну деталей або нормальне зношування таких деталей, як зовнішня обробка, через її використання або вплив на неї.

5. На витратні або вироби, що зношуються, наприклад, шнеки, ланцюги, диски, долота, леміхи, натягувачі ланцюга, зірочки, ремені, пружини, леза та скребки та будь-які інші деталі, які виключно на розсуд «ОЛЕАНДР АГРО» є розхідниками або швидкозношуваними.

 

ОБМЕЖЕННЯ ЗАСОБІВ ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ

За жодних обставин компанія «ОЛЕАНДР АГРО» не несе відповідальності за будь-які спеціальні, непередбачені або другорядні збитки внаслідок порушення гарантії, порушення умов договоу, недбалості, протиправного діяння або будь-якого іншого законодавчого акту. До таких збитків належать, серед іншого, такі: вартість встановлення будь-яких замінених або виправлених деталей, вартість транспортувального обладнання, вартість обладнання або послуг із заміни, вартість простою, вартість матеріалів або поставок, вартість витрат або збитків, пов'язаних із затримкою доставки виправлених чи замінених деталей , втрата врожаю, втрата прибутку, втрата доходу, втрата капіталу, втрата репутації, або будь-якого пов'язаного з цим обладнання, скарги третіх осіб та вимоги щодо відшкодування збитків, завданих власності.

 

ВІДСУТНІСТЬ ІНШИХ ГАРАНТІЙ

Цей договір є повною та ексклюзивною угодою між сторонами з точки зору гарантій та засобів правового захисту.